Металоконструкції

металоконструкция

Типи металоконструкцій металевих дверей вироблених підприємством “Київспецсталь”: :

Дуже важливо! Металоконструкція двері – це власне і є те, що робить металеві двері міцними і забезпечує захист вашого житла. Тип металоконструкції і товщина металу визначають її зламостійкість. Металоконструкція – це те, що знаходиться під обробкою, тому є прихованим елементом “бронедверей”, і досконально перевірити його можна тільки розрізавши двері.
 
►Підприємство “Київспецсталь” надає кожному замовникові докладний опис металоконструкції замовленої двері і несе відповідальність за її відповідність!
►Якщо підприємство, де ви замовляєте двері, на вашу вимогу не надає документації проведення прихованих робіт (в даному випадку металоконструкція), то швидше за все ви маєте справу з недобросовісним виробником або посередником.
 
Наведеним нижче переліком не обмежуються всі типи металоконструкцій дверей, вироблених підприємством “Київспецсталь”. Визначитися з вибором вам допоможе досвідчений консультантзамерщік. Саме в його компетенції визначити і рекомендувати вам необхідний рівень безпеки, тип застосовуваної металоконструкції в залежності від розташування дверного отвору, матеріалу стін. Чи можливо залишити другу дверну коробку для тепло і шумоізоляції, в який бік мають відкриватися двері з міркувань безпеки і зручності користування, оптимальна висота розташування вічка, дверної ручки, і багато іншого.
 
За телефонами 228-23-97 або 223-96-05 ви можете викликати консультанта-замірника від “Київспецсталь”.

1. Кутова:

Металоконструкція дверей складається із зовнішнього і внутрішнього листів металу. Периметр двері та внутрішні ребра жорсткості виконані з металевого куточка 35-40мм. Дверна коробка виготовлена з металевого куточка 50-63мм.

2. Кутова з подвійним притвором:

Відмінною особливістю цих дверей є наявність подвійного притвору. Тобто дверна коробка і двері мають два контури дотику і ущільнення. Така конструкція забезпечує кращу шумо- і теплоізоляцію. Подвійний притвор створений за допомогою установки на дверній коробці металевого квадрата перетином 15мм.

3. Кутова з коробкою зі швелера:

Така металоконструкція застосовується коли необхідно звузити дверний отвір або створити додатковий захист і зміцнення дверної коробки.

4. Кутова з додатковими стійками у коробці:

Така металоконструкція застосовується у разі коли необхідно звузити дверний отвір або створити додатковий захист ригелів замків. Додаткові стійки дверної коробки виготовлені з металевого куточка 35.

5. Кутова з коробкою з квадратної труби:

Така металоконструкція застосовується у разі коли необхідно звузити дверний отвір або створити додатковий захист ригелів замків. Замкнена металева порожнина дверної коробки виготовлена з металевої квадратної труби 50×50:

6. Профільна з прямокутних труб:

Металоконструкція дверей складається із зовнішнього і внутрішнього листів металу. Периметр двері та внутрішні ребра жорсткості виконані з металевих труб прямокутного перерізу. Дверна коробка також виконується з металевих труб прямокутного перерізу. Така металоконструкція відрізняється підвищеною зламостійкістю, має подвійний притвор і підвищені тепло- і шумоізоляційні властивості.

7. Профільна з прямокутних труб 60×40 та 50×50мм:

Така металоконструкція є найміцнішою зі стандартних металоконструкцій. Вона забезпечує найбільш високий рівень взломостойкості, має подвійний притвор і найбільш високі тепло- і шумоізоляційні властивості.