Замки для вхідних дверей

замки для вхідних дверей

італійська компанія Costruzioni Italiane Serrature e Affini (CISA) входить до групи IngersollRand, спеціалізується на виробництві замків і систем контролю доступу.

Cisa і безпека – рівнозначні поняття. У виробничому портфелі компанії є абсолютно все, щоб захистити двері від проникнення зловмисників, зробити доступ до приміщення комфортним для певної групи людей, автоматизувати систему пропуску та контролю відвідувачів. Cisa виробляє дверні замки різних конфігурацій, дверні доводчики, системи Антипаніка, ручки, циліндри, засувки, сейфи. Окремою лінійкою в асортименті продукції представлені замки врізні Cisa, які призначені для броньованих дверей. Це ті елементи безпеки, з якими будь-які двері стають невразливими. Найпопулярнішими можна назвати замки врізні Cisa 56 і 57 серій. Ці лінійки представлені циліндровими, сувальдними і складними двосистемними замками врізними Сisa.

Mottura Serrature di Sicurezza s.p.a займає лідируюче місце у виробництві циліндрів високої надійності Champions, замків для сталевих і дерев’яних дверей, побутових та готельних сейфів.

Італійська компанії Mottura, що займає лідируючі позиції на світовому ринку замків та кріплення продукції, спеціалізується на виробництві «важких» врізних та накладних замків для металевих дверей найвищого рівня безпеки. Історія фірми почалася в 1963 році з невеликого заводу, побудованого в промисловій зоні Турина, а вже сьогодні місячний оборот італійського концерну вимірюється мільйонами євро.

Холдинг ISEO Serrature SpA виріс з невеликого приватного заводу Джузеппе Факінетті, заснованого в Pisiogne на півночі Італії в 1969 році.

Завод спеціалізувався на виробництві замків і циліндрів. З тих пір ISEO став лідером на італійському, а згодом, і на міжнародному ринку. Починаючи з 1998 року в компанії ISEO влилося безліч інших концернів, що виробляють широкий спектр продуктів і здійснюють їх обслуговування. Від традиційних замків – до систем контролю доступу, від окремих виробів – до глобального сервісу і інтегрованим рішенням на базі «мотивованих технологій»: конкретну відповідь на зростаючі вимоги до безпеки. Філії ISEO можна знайти всюди. Такі, як Cerraduras Iseo Iberica в Мадриді, що працює на іспанською та південно-американському ринках; Iseo Middle East в Дубай – для близькосхідного і індо-пакистанського регіону.

MulTLock ізраїльський виробник замків і дочірнє підприємство шведської компанії ASSA ABLOY. Компанія розробляє, виробляє і продає замки з високим ступенем захисту і системи контролю доступу по всьому світу. Її продукція і її товарні знаки використовуються професіоналами, підприємствами, установами та споживачами.

У 1976 році успіх чотиристороннього замку поширився по всьому світу, оскільки маркетингові зусилля розширилися по всьому світу. У зв’язку з швидким зростанням компанії Mul-T-Lock розширила своє виробниче підприємство, і до 1982 року компанія значно розширила свою виробничу лінійку, включивши в неї широкий асортимент циліндрів High Security, замків і аксесуарів, сталевих дверей і засобів захисту транспортних засобів. Mul-T-Lock також приступила до виробництва автоматичних верстатів для виготовлення ключів та збірки ключів. У поєднанні з спеціально розробленим програмним забезпеченням ці верстати для виготовлення ключів дозволяють слюсарям створювати складні системи ключів. Mul-T-Lock була придбана ASSA ABLOY в лютому 2000 року. Chubb Locks – торгова марка Mul-T-Lock. Міжнародний тиск змусило Mul-T-Lock переїхати з ізраїльського поселення на Західному березі на територію Ізраїлю до 1967 року.

Заводвиробник замкової продукції, циліндрових механізмів і фурнітури Гардіан

Більше 20 років Компанія «Гардіан» є одним з найбільших в Росії виробником сталевих дверей, замків і замкової фурнітури. Ми випускаємо і реалізуємо конкурентоспроможну продукцію з рівнем якості, що задовольняє найвищі вимоги споживачів. Ми усвідомлюємо, що тільки високоякісні вироби допоможуть нам зберегти лояльність партнерів і дозволять завоювати довіру нових споживачів.

 

Продукція Компанії «Гардіан» це професійні рішення для цінителів безпеки, надійності і краси!

Компанія Kale Kilit першою в своєму секторі відкрила Центр науководослідних і дослідноконструкторських робіт (НДДКР) і продовжує демонструвати свій інноваційний підхід до виробництва; професійна команда НДДКР і близько 1500 співробітників виробляють продукцію понад 350 видів в 8 товарних групах, що відповідає всім вимогам безпеки.

Маючи широку збутову сітку, Kale Kilit надає можливість доступу до продукції в будь-якій точці країни, і по праву є «Найвідомішою і затребуваною маркою замків в Туреччині». Компанія Kale Kilit, яка домоглася визнання довіри до якості не тільки в Туреччині, але і на світовій арені, щороку експортує свою продукцію в більш ніж 100 країн світу. 11 раз в своїй галузі вона стала чемпіоном з експорту та входить в список Торговопромислової палати Стамбулу (İSO) «Топ500 найбільших промислових підприємств Туреччини».

Світовий виробник дверних замків і фурнітури.

Замки Апекс (Apecs) виробляються в Китаї, на коробці маркуються абревіатурою букв P.R.C що розшифровується як People’s Republic of China (PRC) що в перекладі на російську мову Народна Республіка Китай.

Як один з найстаріших міжнародних брендів, Yale є одним з найбільш шанованих імен в індустрії замків, мільйони замків Yale використовуються у всьому світі.

Компанія Yale, заснована на інноваціях, понад 170 років є піонером у розвитку індустрії замків. Пропонуючи широкий асортимент дверної фурнітури і замків для захисту вашого будинку чи бізнесу, Yale продовжує вводити нововведення в нові продукти як для житлових, так і для комерційних застосувань. Продукція включає врізні і циліндричні замки, пристрої виходу, дверні доводчики, електромеханічні вироби і ключові системи, а також обладнання, сертифіковане для урагану вітру, декоративні важелі і антимікробні покриття для обладнання. Yale – один з п’ятнадцяти брендів, представлених ASSA ABLOY Door Security Solutions, північноамериканським операційним підрозділом ASSA ABLOY зі штаб-квартирою в Стокгольмі, Швеція. ASSA ABLOY – світовий лідер в області рішень для відкривання дверей, покликаний задовольнити потреби кінцевих користувачів в безпеку та зручність.

Заснована в 1955 році, DOM CR SpA (колишня CR Serrature) за роки завоювала і зміцнила чільне становище на національному ринку і сьогодні є однією з найбільш важливих і престижних компаній в цьому секторі. Незмінна якість і професійний підхід дозволили нам закріпити високу репутацію серед всіх клієнтів бренду.

З 1991 року він входить до групи DOM Security, що котируються на Паризькій фондовій біржі. Це воля, яка оживляє наші дії і спонукала нас створити передовий відділ досліджень і розробок, який працює в постійній взаємодії з іншими структурами DOM Security Group, надаючи інструменти для проектування і управління.

Компанія ASSA ABLOY, світовий лідер в області рішень для відкривання дверей і лідер ринку в шести країнах, прагне надавати споживачам продукти, які зроблять їх будівлі безпечними і надійними.

Компанія ASSA ABLOY була утворена в 1994 році в результаті злиття компаній ASSA в Швеції і Abloy в Фінляндії, і тепер вона виросла з регіональної компанії в міжнародну групу з 47 000 співробітників. ASSA ABLOY використовує новітні технології для інновацій і створення асортименту рішень для відкривання дверей для комерційних і споживчих ринків, прагнучи поліпшити життя споживачів за допомогою безпеки, надійності і зручності.

електромоторний замок iseo x1r

Електромеханічний замок x1R Smart для броньованих дверей є одним з продуктів лінійки ISEO Zero1, який можна легко програмувати і контролювати за допомогою програми для смартфонів Argo (iOS і Android), що дозволяє додавати, видаляти доступ до дверей. Найнадійніший дверний замок для вхідних металевих дверей.

 

Його можна відкривати за допомогою смартфона, Apple Watch Series 3 і Series 4, карт ISEO, вже існуючих RFID-карт (безконтактні кредитні карти, квитки на громадський транспорт, карти контролю доступу і т. Д), PIN-кодів і зчитувачів відбитків пальців. X1R Smart – це електромоторний замок, розроблений спеціально для броньованих дверей: його функції відкривання і закривання управляються мотором, а ригеля можуть працювати механічно з використанням традиційного ключа в разі відключення електроенергії.

 

Цей продукт взаимозаменяем з більшістю механічних замків: він має ті ж аксесуари, а прості електричні з’єднання роблять установку надзвичайно легкою. Більш того, всі моделі є оборотними, з різними виступами ригелів і міжосьовим відстанню. У версії Single Action (функція антипаніки) внутрішня ручка також затягує ригеля одним рухом: таким чином, користувач завжди може швидко і легко відкрити двері зсередини, просто натиснувши на ручку, навіть якщо ригеля витягнуті (двері в умовах максимальної безпеки).

 

ПЕРЕВАГИ

 

– Замок максимального класу захисту по європейським сертифікатам (7 клас)

– Відкривай чим хочеш: Смартфон, Apple Watch, карти, кредитні карти, відбиток пальця

– Можливість створювати і відправляти віртуальні ключі в месенджери (viber, whatsapp) з будь-якої точки планети

– Можливість додати до 300 користувачів Контроль і управління доступом (няня, прибиральниця або співробітники) Архів 1000 подій (несанкціоновані входи)

– Офісний режим – можна запрограмувати час автоматичного закриття або відкриття замку.

 

Харчування: від батарей (6 шт / R20), блок живлення або батареї + блок живлення.

 

Застосування:

 

Замок призначений для зовнішніх дверей з максимальною вагою до 200 кг. Універсальний замок використовується як в лівій так і в правих дверей.

 

Чому цей продукт?

 

ІМП Сертифікат вищого класу Замок сертифікований Інститутом точної механіки в Варшаві, де він був випробуваний на відповідність з PN-EN 12209: 2005 і отримав вищу оцінку в наступних категоріях: використання, довговічність, безпеку і опір до злому.

 

Міцність 200 000 циклів.

 

Стабільність розглядається 200 000 циклів (найвищі цикли випробувань), де один цикл, визначається як повне відкриття і закриття замку. Після закінчення перевірки, замок є повністю функціональним продуктом. Це означає, що замок може бути використаний в важких умовах експлуатації, особливо в громадських будівлях, а й в будівлях з менш інтенсивним рухом (в приватних будинках). Чому ви повинні купити продукт від виробника? Компанія ISEO була заснована в 1969 році і сьогодні зарекомендувала себе в якості світового лідера серед виробників будівельної індустрії обладнання та безпеки.

 

Продукти Isео високої якості, надійності і високого класу безпеки.

Електронний циліндр ISEO LIBRA

Ідеальне рішення для готелів, офісів, складських приміщень, орендованих квартир або приміщень де потрібен контроль. Управляти циліндром можна за допомогою: смартфона, Apple watch 3-4, карт або кредитних карт.
 
Тільки у Вас на телефоні звіт про те, хто коли входив і виходив і вийшло йому це зробити. Ви легко керуєте з смартфона (планшета) кому дати доступ, а кому ні і в який час доби і днів тижня. На телефоні списку 1000 подій. Також можливість пересилати віртуальні ключі c будь-якої точки планети. Додавати і видаляти користувачів (300 чол макс).
 

Опис:

• Незалежна система контролю доступу
• Підходить до більшості замків під євро-циліндр
• Установка без пошкоджень і заміни замка, без проводів (харчується від батареї)
• Унікальний інноваційний дизайн, кілька кольорів і обробок.
 

Libra це сучасна і функціональна система електронного контролю доступу придумана багатонаціональною групою на чолі з італійською компанією ISEO Serrature.
Продукт експонується в Музеї дизайну (ADI Design, Італійська асоціація промислового дизайну).
Електронний циліндр відстежує кожну несанкціоновану спробу відкриття, так що безпека і гнучкість завжди гарантовано.

Дуже функціональний і його установка може бути виконана як
в нових, так і в існуючих дверях.

LIBRA Smart працює від батареї і тому не вимагає ніякої проводки, що робить його ідеальним рішенням для управління доступом для знову встановлених дверей, а також для модернізації існуючих дверей, забезпечуючи максимальну гнучкість і низькі витрати на установку. Заряду одного комплекту батарей досить для 50 ТИСЯЧ циклів відкривання (час роботи батарей залежить від умов навколишнього середовища – температура, вологість).

 

Застосування

Циліндр Libra використовується в системах контролю доступу в приватних будинках, складах, заводах і в громадських будівлях таких як офіси, торгові центри, лікарні, готелі і т.д.

Циліндр може бути встановлений в дверях з максимальною товщиною 120 мм.
Спеціальна версія замовлення, відповідна для дверей товщиною 140 мм

Специфікація

Европейський циліндр (EN 1303 и DIN18252 ) .
Multi- протокол 13.56 МГц зчитувач RFID .

ПО:

Додаток Argo (Libra Smart ) .

Також є універсальний варіант VEGA

Версії циліндру

Циліндр Libra Доступний у версіях для внутрішнього использование, Який має степень захисту IP54. Покращена версія для зовнішнього!
Застосування (Heavy Duty) має степень захисту IP66 / IP67 / IP69.
Версія Heavy Duty такоже предлагает додатковий захист (пластина від перелому) в тілі циліндра. Обідві Версії механізму захіщені в механічному и в електронній виде.

Операційне середовище

Робоча температура : від -20 ° C до + 70 ° С
Температура зберігання: від -25 ° C до + 75 °

 

Електронний зчитувач ISEO stylos

STYLOS. Зчитувач управляється смартфоном через Bluetooth Зчитувач облікових записів Stylos Smart є одним з продуктів лінійки ISEO Zero1, який можна контролювати за допомогою програми Argo, доступного як для iOS, так і для Android, дозволяє додавати, видаляти і змінювати дозволу доступу до дверей.

 

Пристрій Stylos Smart також може керувати будь-яким електронним пристроєм в поєднанні з електронним приводом для електричних замків.

 

Stylos Smart – це універсальний зчитувач для контролю доступу стандарту ISO 14443 A / B і доступний в двох моделях: дисплей Stylos і світлодіод Stylos. Зчитувач, в свою чергу, може бути представлений як всередині, так і зовні (IP66).

Електронні замки невидимки FILIN

Замок невидимка FILIN призначений для замикання металевих дверей. Дистанційне керування радіобрелків. Радіобрелоки з діалоговим кодуванням, зворотним зв’язком і оповіщенням про розряд батареї.
 
Радіус дії радіоканалу до ~ 10 метрів. До 100 м під замовлення. Виразний запірний механізм без замкової щілини.
 
Реєстрація радіобрелків самостійно власником замку. Працює від 2-х лужних батарейок розмір «С» по 1,5 В. Є фунцию «охоронної сигналізації» забезпечує підключення датчика відкриття дверей, сирени, датчика на замкову щілину. Тип замку – електромоторний, виразний, без замкової щілини. Відсутність замкової щілини – повністю невидима установка запірного пристрою в будь-яке місце двері.
 

ЛОГІКА РОБОТИ СИСТЕМИ

 

Датчик на замкову щілину і сирена підключені:

 

При закритті електронного замка, датчик і сирена активуються і стають на охорону.

Тому при попаданні в замкову щілину будь-якого предмета включається сирена.

Сирену чути біля дверей.

 

Режим роботи при розрядці батарей:

 

При значному розряді батарейок, відразу після відкриття або закриття замка, блок управління видає короткочасні, попереджувальні сигнали. При цьому замок працює в колишньому режимі приблизно до 3-х діб. При повній розрядці батарей відразу після відкриття або закриття замка електронний блок дає команду на відкриття замку.

 

Комплектація замку Філін

1. Замикаючий механізм – 1 шт.

2. Блок управління – 1 шт.

3. Радиобрелок – 2 шт.

4. Батарейки – 2 шт.

5. Датчик на замкову щілину сувальдного замку.

6. Звукова сирена – 1 шт.

7. Інструкція – 1 шт.

 

 
 

Приховані замки Red Lock

Замок Red Lock – це саме той пристрій, що вбереже ваше майно, здоров’я або навіть життя від злочинців, які намагаються потрапити всередину через вхідні двері.

 

Навіть якщо вони розкрили відмичками або просто зламали ваші звичайні замки.

 

Накладні і врізні приховані замки Red Lock для повної безпеки приватних володінь.

 

Не секрет, що домушники активно вдосконалюють свою майстерність, проникаючи в домоволодіння і офіси за допомогою банальних механічних відмичок. Практично 90% крадіжок здійснюється при розтині дверей з використанням комплекту інструментів, призначених для аварійного відкривання замків, що реалізуються повсюдно. Навіть на рівні електроніки, піддається копіюванню Граббери, скануванню сигналів і можливістю дублювання електронних ключів, не можна повністю гарантувати безпеку. Тому питання повноцінної надійного захисту від несанкціонованого проникнення в приватні володіння стає все більш актуальним.

 

Купити прихований електронний замок Red Lock, що працює на інфрачервоному сигналі – ідеальне рішення, оскільки ця система здатна протистояти практично всім відомим способам несанкціонованого злому. Red Lock характеризується компактними габаритами, високим рівнем міцності, стильним дизайном, дозволяє монтаж на будь-які типи дверей, при цьому не має звичної замкової щілини, нівелюючи підступи грабіжників. Замок практично невидимий на дверях, монтаж здійснюється на готові двері, не завдаючи шкоди зовнішньому естетичному вигляду.

 

Базові відмінності замків Red Lock від звичайної механіки

 

У комплект входить безпосередньо замикає пристрій і брелок-ключик, який використовується для подачі кодованого сигналу, що забезпечує відмикання дверей. Головна особливість електромеханічної конструкції – неможливість перехоплення сигналу, його сканування і підбору коду за допомогою кодграбберов або RFID-емуляторів. Замок з внутрішньої сторони приміщення оснащений ручним взводом, що дає можливість господареві швидко і легко відімкнути двері без використання електронного ключа.

 

Серед незаперечних переваг Ред Лок:

 

– швидке і нескладне програмування кодів з можливістю перезапису;

– резервне відкривання в екстреному випадку (наприклад, при втраті ключа);

– маленький невидимий приймач сигналу, який можна встановити в будь-якому зручному місці;

– неможливість злому з використанням електромагнітного впливу, подачі високих напруг з метою вивести з ладу автоматику.

 

Відсутність копіювання, глушіння сигналу, виключені всі види дистанційного інтернет-доступу; більше 4 млрд.кодових комбінацій виключають можливість вибору шифру. У разі спроб – замок блокується, закриваючи доступ до розтину сторонніми особами.

 

Робота пристрою здійснюється від батарейок С (LR14), запас енергії – мінімум 3 роки. Висока енергоефективність електронної конструкції не вимагає установки додаткових блоків безперебійного живлення. Є вбудована акумуляторна підтримка, а також попереднє оповіщення про результат заряду і необхідності заміни батарей. Ригель замка виконаний з високоміцної сталі С45, витримує силове навантаження до 5000 кг, не вискакує при різких ударах по дверях і спробах видавлювання.

 
 
 
 

Мехатронний Циліндр ISEO F9000

Опис

 

Мехатронні F9000 циліндр поєднує в собі високий рівень безпеки з сучасними механічними і електронними рішеннями.

 

Прокладка харчування розташована в центрі ключа, що не вимагають використання з зовнішнім джерелом живлення або проводів.

 

Ключ не може бути підроблений або дубльований, тому що він має індивідуальне право доступу, яке може бути змінено в будь-який час відповідно до переваг окремих керівників. У пам’яті циліндра можна тримати 1000 ключів. Батарея всередині циліндра гарантує максимальну надійність в будь-яких умовах установки. Те ж, що з традиційними механічними вставками, F9000 Мехатронні циліндр встановлений за допомогою кріпильного гвинта.

 

Циліндр F9000 сумісний з усіма механічними циліндрами системи CSF, який дозволяє створювати широкий спектр рішень з різним рівнем безпеки узгоджений з індивідуальних переваг користувача в плані контролю доступу.

 

Застосування

Мехатроніка F9000 замок циліндр ідеально підходить для моніторингу і контролю доступу в приватних будинках, офісах, виробничих компаніях і громадських будівлях.

 

Специфікації

 

Двостороння Мехатронні версія.

Циліндри ABLOY Protec2

Циліндрова платформа ABLOY Protec2 від фінського виробника ABLOY з технологією Cliq – нове слово в технологічному розвитку систем замикання і контролю доступу!

 

Якщо Ви стали власником ABLOY Protec2 Cliq, то Вам не знадобляться ні настінний програматор Wall PD, ні мобільний Mobile PD. Оновити права доступу ключів до циліндрів можна за допомогою смартфона, який завжди поруч. Зчитування інформації з ключа ABLOY Cliq Connect і передача її між ним і базою даних здійснюється за допомогою смартфона через Bluetooth-зв’язок.

 

Щоб змінити режим доступу ключа, потрібно зателефонувати в Локсмайстер-центр, де був придбаний циліндр Protec2. Там внесуть зміни в режим доступу, а власнику залишається лише оновити налаштування ключа через смартфон. Якщо ж власника цікавить звітність по конкретному ключу, необхідно просто виконати операцію Update і зробити в Локсмайстер-центр запит на відповідний ключ.

 

Істотно підвищити безпеку Вашого нерухомого майна може функція ревалідації. Вона дозволяє активувати ключ тільки протягом певного часу (мінімум одну хвилину), після чого циліндр блокується і відкрити його неможливо. Знову користуватися циліндром можна буде після того, як власник введе PIN-код. Тоді доступ знову надасться на той же проміжок часу.

Біометричний замок Samsung SHS-P718

Новинка серед моделей електронних врізних дверних замків, головною особливістю якої є інноваційний дизайн корпусу. Нова конструкція дозволяє без праці відкрити двері простим натисканням на ручку замка зсередини приміщення або потягнувши за неї зовні. Замок відкривається шляхом введення цифрового коду, прикладання RF-карти або звичайним механічним ключем, а також має вбудований біометричний сканер відбитків пальців. Завдяки пульту дистанційного керування можна відкрити / закрити двері віддалено (опціонально). Замок має подвійний ригель з багатошарової сталі. Вбудований ІК-датчик автоматично активує функцію вітання при виявленні рухів в межах 30 см. Пристрій має функцію тривоги, що спрацьовує в тому випадку, якщо хто-небудь стоїть поруч з замком більш ніж 60 секунд і не намагається зробити авторизацію. Вбудована сигналізація, пожежний датчик, захист від підбору коду, індикація розряду батарей. Пристрій встановлюється на будь-які двері товщиною від 40 до 80 мм і до 90 мм при використанні більш довгого кріплення. При замовленні звертайте увагу на тип відкривання дверей (XBK – двері відкриваються назовні, LBK – двері відкриваються всередину).

 

 

Характеристики:

 • Кількість кодів доступу: 21 шт. 
 • Кількість цифр коду доступу: 4-12 цифр 
 • Кількість RF карт: 21 шт.
 • Кількість відбитків пальців: 100 
 • Багаторівнева система доступу: так
 • Відкривання механічним ключем: так 
 • Запірний пристрій: Врезной 
 • Товщина двері: 38-80 
 • Матеріал: Алюміній, Цинк, АБСпластик, загартоване скло 
 • Вологість: 20-80% 
 • Температура: 20 + 60 ° C
 • Харчування: 6V, 8 батарейка АА 
 • Термін служби батареї: 12 місяців 
 • Розміри зовнішньої частини: 85 х 387 х 61 мм
 • Розміри внутрішньої частини: 86 х 354,8 х 66,3 мм