Відеодвері

Відеодвері

Нерідкі випадки, коли зловмисники чекають господаря оселі за вхідними дверима і нападають в момент виходу господаря (або членів його сім’ї) з приміщення. Щоб захистити себе від подібного нападу – необхідно бути в курсі всього, що відбувається за дверима і на прилеглій території. Звичайного вічка вхідних дверей може виявитися не достатньо для контролю ситуації – зловмисники можуть розташовуватися поза його увагою. Найбільш кращі в даному випадку – засоби відеоспостереження дозволяють переглядати всю цікаву для вас територію. Сучасні камери спостереження добре бачать навіть в темряві (завдяки власній невидимою оку інфрачервоної підсвічуванні) і правильно встановлена система спостереження не залишить зловмисникам шансів залишитися непоміченими.

 

Сучасна система бронедвері – “відеодверь” дозволяє переглядати зображення одночасно з шести камер спостереження на трьох високоякісних кольорових моніторах. Монітори розташовані з внутрішньої сторони за високоміцним напівпрозорим дзеркалом. Коли відбувається зовні вас не цікавить – внутрішня сторона дверей являє собою дзеркало.

 

ВІДЕОДВЕРІ “© з боку квартири оснащені дзеркалом-моніторами.

 

За вашим бажанням внутрішня дзеркальна сторона двері перетворюється в три екрани з діагоналлю 37см, на які транслюється кольорове зображення до 6 камер спостереження. Новинка забезпечує високий рівень безпеки і позбавляє від необхідності установки додаткових моніторів спостереження.

Подробиці в відеосюжетах українських телеканалів :

Зразки внутрішньої обробки вхідних металевих дверей з функцією "Відеодвері":

Зразки зовнішньої обробки :

Двері з домофоном: